Zkušební technik - Letňany - 13. plat - vhodné pro absolventy i zkušené techniky

ProfesKontakt

  • Praha
  • 35 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: vhodné pro absolventy
znalost angličtiny B1/B2
vyhláška 50, § 6 výhodouNebojíte anglického jazyka, máte vystudovanou SŠ elektro či technického směru a máte alespoň nějaké povědomí o práci zkušebního technika v laboratoři? Tak pak neváhejte napsat! Možná hledáme práce VÁS!Co bude Vaší náplní práce?- provádění zkoušek v klima, teplotních a korozních komorách
- provádění mechanických a optických zkoušek
- zpracování požadavků zákazníka a tvoření nabídek
- zajistíte administrativu spojenou s prováděním zkoušek
- nemine Vás ani tvorba zkušebních protokolůJaká odměna Vás čeká?- K nástupní mzdě cca od 40-45.000 Kč počítejte s jedním platem navíc!
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Kvartální bonusy
- Příspěvek na kurzy cizího jazyka
- Velmi zajímavá a pestrá práce, hodně se toho naučíte!Koho hledáme?- máte vystudovanou min. SŠ elektro či technického směru
- nabízíte praxi ve zkušební či kalibrační laboratoři VÝHODOU
- nebojíte se komunikace v anglickém jazyce (alespoň v písemné podobě)
- již máte zkušenosti se čtením norem v ČJ a AJ
- máte praxi s normou ČSN EN ISO/ IEC 17025
- disponujete elektro vyhláškou 50/78 Sb. - § 6 výhodou
- jste aktivním řidičem sk. BOzvěte se přes odpovědní formulář, čeká Vás plné zaučení!

Dobraprace