Kurýr pro rozvoz jídla/potravin/zboží

Moveto Delivery s.r.o.

  • Brandýs nad Labem, Středočeský
  • 20 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 4 dny
O nás
  • Výdělky umíme posílat druhý den po práci na bankovní účet.
  • U nás dáváme šanci všem, bez rozdílu!
Náplň práce:
  • Rozvoz jídla z restaurací zákazníkům domů
  • Komunikace se zákazníky a partnery
Co od Vás očekáváme:
  • Smartphone (iOS nebo Android) - Mít a umět pracovat s chytrým mobilem a jednoduchou aplikací
  • Řidičský průkaz, pokud chceš jezdit autem
  • Dobrou orientaci v daném městě
  • Slušné vystupování a dodržování našeho etického kodexu
  • Pozitivní a spolehlivý přístup
  • Věk 18+
  • Pro cizince pracovní povolení v ČR
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Skvělý výdělek, férová sazba - běžně přes 200 Kč za hodinu
  • Výplata denně nebo měsíčně
  • Smlouva DPP nebo IČO
  • Flexibilní pracovní doba -stisknutím tlačítka se přihlásíš a rozvážíš, jak se ti chce
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Spropitné jde do tvé kapsy

JenPráce