Team leader 12členného týmu

Manpower

  • České Budějovice, Jihočeský
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
POPIS POZICE
  • Zodpovědnost za vedení a rozvoj 12členného prodejního týmu
  • Stanovení měřitelných KPI pro sledování výkonnosti týmu a dosahování stanovených cílů
  • Poskytování pravidelných školení týmu
  • Tvorba zpráv a analýz výkonnosti týmu a předkládání těchto informací jednateli
  • Aktivní nábor nových kolegů
PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Obchodní dovednosti
  • Znalost anglického nebo německého jazyka (pro telefonickou i emailovou komunikaci se zákazníky)
NABÍZÍME
  • Kanceláře v centru Českých Budějovic s parkovacím místem
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Bonusy a provize z obchodních výsledků
NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Manpower