Asistent/ka stavbyvedoucího - Louny

Metrostav

  • Louny, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
V současné době hledáme nového kolegu / novou kolegyni, který/á by pomohl/a rozšířit stávající tým našeho střediska v Lounech.Vašimi hlavními úkoly bude:
  • spolupráce při koordinaci a řízení stavebních prací
  • kontrola technologických postupů stavby, kompletace a evidence potřebných dokumentů
  • poskytování součinnosti při přebírání a předávání staveniště
  • vedení stavební dokumentace
  • kontrola dodržování BOZP
  • spolupráce při jednání s investory, projektanty, dodavateli, zajišťování zápisů z kontrolních dnů
  • kontrola dodržování dílčích termínů prováděných prací
  • příprava různých dokumentů dle potřeb stavby
Vaše předpoklady:
  • min. SŠ ekonomického / stavebního směru výhodou
  • pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy
  • uživatelskou znalost práce s PC (MS Office) - zejména aktivní znalost MS Excel, Word
  • ŘP skupiny B
  • aktivní přístup, snaha učit se, týmová spolupráce, odpovědný přístup
  • příjemné vystupování, komunikativnost a vstřícné jednání
  • schopnost dotahovat věci do konce
A co vám můžeme nabídnout:
  • jsme součástí Skupiny Metrostav, která je největším stavebním koncernem v ČR
  • vaší práce si vážíme – za poctivou práci Vám náleží poctivé finanční ohodnocení
  • nabízíme širokou nabídku zaměstnaneckých výhod, od těch běžných, jako je příspěvek zaměstnavatele na stravování a 5 týdnů dovolené i placené zdravotní volno, příjemné pracovní prostředí a širokou nabídku vzdělávání, podporujeme sportovní aktivity, utužujeme týmového ducha na firemních akcích a zapojujeme se do dobrovolnických a charitativních projektů v rámci celé Skupiny Metrostav
  • jsme společensky odpovědná společnost – chráníme životní prostředí, podporujeme mladé talenty, jsme aktivní v dobročinných projektech
  • přátelskou atmosféru budujeme mimo práci také na firemních akcích: sportovní hry, společenská setkání, dobrovolnické akce
  • vaše profesionalita je klíčem k našemu úspěchu – pravidelná školení jsou u nás samozřejmostí
  • dbáme na to, aby naši zaměstnanci měli kvalitní pracovní pomůcky, které usnadňují práci a zároveň splňují podmínky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
Místo pracoviště:
  • Louny
Pokud by se vám líbilo pracovat na této pozici, budeme rádi, když nám pošlete životopis a motivační dopis.Děkujeme za váš zájem a budeme se těšit na případnou spolupráci.

Metrostav

Podobné nabídky

  • Asistent/ka pedagoga - ZŠ

    • Louny, Ústecký
    • 18 780 - 23 850 Kč za měsíc
    Náplň práce ASISTENT/-KA PEDAGOGA - ZŠ splnění kvalifikace dle §20 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, morální bezúhonnost, psychologickou způsobilost, trpělivo…
    • Před 9 dny
  • Obchodní asistent/ka

    Jaroslava Vichova

    • Louny, Ústecký
    • 21 300 - 40 000 Kč za měsíc
    Požadavky Práce s PC Náplň práce Nabízíme: Stabilní místo v prosperující firmě, která patří mezi největší české společnosti v oboru Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesioná…
    • Před 23 dny
  • Asistent/ka prodeje- bonusy, smlouva na neurčito

    Index Nosluš

    • Louny, Ústecký
    Náplň práce: Baví Vás práce s lidmi a jste navíc komunikativní a spolehliví? Pokud ano, tak máme pro Vás jedinečnou příležitost být součástí prodejny s dlouholetou tradicí. Na tu…
    • Před 22 dny