Technik údržby výroby - vhodné pro absolventy (32-36.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Kutná Hora, Středočeský
  • 32 000 - 36 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 7 hodinami
Požadavky
  • Máš SOU nebo SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • Jsi pečlivý, samostatný a ochotný se učit
  • Zvládáš základní technické věci - nebo se je chceš naučit
  • Vhodné i pro absolventy bez praxe
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Náplň práce
  • Připravovat a seřizovat plnící linky, etiketovací stroje a automaty
  • Přestavovat linky na jiné formáty
  • Řešit běžné závady a poruchy
  • Dohlížet na kvalitu výrobku a stav zařízení
  • Udržovat čistotu a pořádek na pracovišti i v dílně
  • Spolupracovat s mistrem výroby a technologem
NabízímeHledáme šikovného a spolehlivého kolegu na pozici technik údržby do našeho výrobního provozu. Pokud ti nevadí manuální práce, rád se učíš nové věci a máš technické myšlení, zašli svůj životopis!Pracovní pozice je pouze na 2 směny (ranní a odpolední)
  • Hlavní pracovní poměr a dlouhodobou spolupráci
  • Pracovní dobu 7,5 hodiny denně
  • Dobré finanční ohodnocení + příspěvek na stravu a penzijko
  • Možnost růstu a vzdělávání
  • Přátelský kolektiv a podporu zkušených kolegů
  • Nástup: ihned
  • Lokalitu: Čáslav
Název firmyAdvantage Consulting, s.r.o.\nBrnoKontaktní osoba:
Mgr. Andrea Čábelová
Tel: 00420775787241}
E-mail:×Ještě moment, prosím...Už vám žádná nabídka práce neuteče!Vyzkoušejte odběr nových nabídek práce na e-mail. Vyplatí se to!Zasílání lze kdykoliv upravit nebo jednoduše zrušitJobsik.cz vám bude max. 1x denně posílat nové nabídky z regionu Kutná Hora a okolí.
Po odeslání bude provozovatel Jobsik.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje.Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Jobsik.cz firma INET-SERVIS.CZ, s.r.o. (IČ: 27523209) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s pracovními nabídkami na uvedenou emailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. INET-SERVIS.CZ, s.r.o. bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Jobsik