dělník keramické výroby

LAUFEN CZ s.r.o.

  • Tábor, Jihočeský Bechyně, Jihočeský
  • 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Obsah inzerátu:Upřesňující informace:práce v jednom z oddělení výroby sanitární keramiky: lití do sádrových forem a tlakové lití, glazování, třídění výrobků (finální kontrola kvality), balení a montáž Nabízíme zajímavou práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti, finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem, zaměstnanec. výhody, možnost ubytování, výborný zdravotní stav - práce ve fyzické zátěži, motivaci k dlouhodobé spolupráci, zodpovědný přístup k práci Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, příspěvek na dovolenou, dovolená 5 týdnů, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby a mnoho dalších benefitů Kontakt: osobně (Po-Pá: 7:00 - 14:00 hod.), e-mailem, telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 14:00 hod.).

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Dělník/ce potravinářské výroby

    Kostelecke uzeniny a.s.

    • Planá nad Lužnicí, Jihočeský
    • 23 400 - 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Manipulace s jateckými polotovary, manipulace s masem a masnými výrobky, převážení, porcování, balení masa a masných výrobků, pomocné práce u výrobních linek Zaměstn…
    • Před 25 dny
  • Dělník/ce potravinářské výroby

    Kostelecke uzeniny a.s.

    • Planá nad Lužnicí, Jihočeský
    • 23 400 - 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Manipulace s jateckými polotovary, manipulace s masem a masnými výrobky, převážení, porcování, balení masa a masných výrobků, pomocné práce u výrobních linek. Zaměst…
    • Před 15 dny
  • Dělník potravinářské výroby - režijní

    Kostelecke uzeniny a.s.

    • Planá nad Lužnicí, Jihočeský
    Prac. náplň: zajišťuje administrativu na výrobním středisku, inventarizaci zboží a zásob, evidenci vah masa a masných výrobků, manipulaci s masem a masnými výrobky, převažování mas…
    • Před 18 dny