Pracovník/pracovnice podpory, Plzeň - DPČ, 20 hod./týden

Komerční banka

  • Plzeň, Plzeňský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Baví vás osobní kontakt a hledáte práci, co ctí váš volný čas? Uvítejte s námi novou éru bankovnictví. Je modernější, udržitelnější a chytřejší. A směr v ní budete udávat návštěvníkům našich poboček právě vy.Jakého člověka hledáme?
  • Podmínkou je maturita. Na známkách nesejde, ale bez ní to u nás nepůjde.
  • Když vystupujete, tak jedině příjemně. Jste přátelští a komunikaci máte v malíčku.
  • Umíte hrát na nástroje Microsoft office (Word, Excel, Outlook). S počítačem a online aplikacemi se musíte kamarádit!
  • Oslovit lidi osobně ani telefonicky vás nestresuje, ale naopak baví.
A co váš běžný den?
  • Jste první, u koho hledají návštěvníci pobočky radu. Nasměrujete je dál, s jednoduššími úkony jim pomůžete sami.
  • Zajišťujete administrativu důležitou pro chod pobočky.
  • Pomáháte bankéřům a bankéřkám, telefonicky kontaktujete klienty, je-li to potřeba.
  • Děláte vše, co klienti potřebují a na co máte kompetence. Třeba vydávání platebních karet nebo obsluhu bezpečnostních schránek.
Tohle se vám u nás bude líbit!
  • Nežijeme pro práci, ale pracujeme pro život. A tak je nastavení pracovní doby o vzájemné dohodě. 20 hodin týdně na DPČ se skvěle hodí i ke studiu.
  • Je pro vás udržitelnost téma? Pro nás taky. Udržitelnost je odpověď budoucnosti, a tak ji podporujeme, kde to jen jde. Třeba bezpapírovou komunikací, sdílenými bankomaty a bedlivým hlídáním nízké uhlíkové stopy.
  • Tato pozice je startovní. A když s námi budete chtít běžet dál, podpoříme vás všemi deseti!
Co vy na to?Věříte, že jste náš člověk? Klikněte na MÁM ZÁJEM, vyplňte formulář a nastartujte svou kariéru s bankou roku 2022 a 2023!

Komerční banka

Podobné nabídky

  • Administrativní pracovník/pracovnice

    EURODONE s.r.o.

    • Plzeň, Plzeňský
    Životopis zasílejte e-mailem: info@eurodone.eu Požadujeme: znalost polského a českého jazyka slovem a písmem.…
    • Před 1 měsícem
  • Sociální pracovník/pracovnice

    Domus

    • Plzeň, Plzeňský
    Požadované vzdělání: Vysokoškolské (Bc i Mgr.), vyšší odborné (DIS.) v oborech dle zákonů: zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění zákon č. 359/1999 Sb., o…
    • Před 1 měsícem
  • Administrativní pracovník/pracovnice

    our agency s.r.o.

    • Plzeň, Plzeňský
    • 18 900 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: administrativní práce Životopis zasílejte na e-mail: abramov1@seznam.cz Podobné nabídky práce aktivní nabídka Plzeň Orienta Czech Plzeň 35000 - 440…
    • Před 16 dny