Tavič do Kopřivnice – volné víkendy

SH Job Partners s.r.o.

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: - stravování v závodní kantýně - výborná dopravní dostupnost BUS/VLAK z okolních obcí i pro místní - dlouhodobá spolupráce - možnost práce přesčas - koordinátor 24/7 - zálohy u nás nejsou problém
Popis pozice: vsázení materiálů a přísad do různých druhů tavících pecí - tavení oceli a litiny na odlitky v elektrických obloukových a indukčních pecích, včetně ošetření taveniny - tavení neželezných kovů a jejich slitin
Požadavky: SOU strojírenského směru výhodou, praxe na obdobné pozici vítána - přesnost s důrazem na funkčnost a detail - zodpovědnou a technicky zdatnou osobnost - ochotu pracovat v až 3-směnném provozu /směny se střídají po týdnu/ VÍKENDY VOLNÉ

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Operátor/ka výroby |O-Hrabová |Vhodné pro ženy|víkendy volné

    Comac Jobs

    • Ostrava, Moravskoslezský
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Pracovní poměr práce na plný úvazek Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp) Práce vhodná také pro cizince, absolventy Lokalita Firma Kategorie Min. vzdělání Základní Jazyk. zna…
    • Před 22 dny
  • OPERÁTOR/KA SKLADU - Mošnov - VOLNÉ VÍKENDY

    Gi Group

    • Ostrava, Moravskoslezský
    • 29 000 Kč za měsíc
    Aktuálně hledáme nové kolegy do společnosti UFI Filters v Mošnově. Budete navážet materiál na linku a tak se podílejte se na výrobě důležitých součástí světoznámých vozů jako je BM…
    • Před 2 měsíci
  • Operátor/ka výroby |O-Hrabová | Vhodné pro ženy| víkendy volné

    Comac Jobs

    • Ostrava, Moravskoslezský
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Nabídka: - náborový bonus 15 000,- Kč - nástupní mzda od 27 600,- Kč/měs., po zapracování navýšení mzdy - měsíční a mimořádné bonusy do výše 5 000,- Kč - kolaudátorský bonus do …
    • Před 9 dny