Skladník/ce - expedient/ka

FREVER TRADE s.r.o.

  • Zábřeh, Olomoucký Šumperk, Olomoucký
  • 22 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Kontakt: pouze sms, emailem Hledáme fyzicky zdatného uchazeče - ruční manipulace se zbožím, zvedání těžších krabic, skládání krabic z aut. Nabízíme zaměstnání bez směnného provozu od pondělí do pátku od 6-14,30 hodin. Předchozí zkušenosti s prací ve skladu u nás nejsou podmínkou. Vaší náplní práce bude: Chystání zboží dle objednávek, balení, příprava k expedici. Příjem, výdej zboží, manipulace se čtečkou čárových kódů.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Skladník/ce - expedient/ka

    FREVER TRADE s.r.o.

    • Zábřeh, Olomoucký
    Kontakt: pouze sms, emailem Hledáme fyzicky zdatného uchazeče - ruční manipulace se zbožím, zvedání těžších krabic, skládání krabic z aut. Nabízíme zaměstnání bez směnného provozu…
    • Před 2 měsíci
  • Skladník/ce

    GEBAUER GEMI SE

    • Šumperk, Olomoucký
    Osobní kontakt; Skladník/ce do velkoobchodu potravin. Průkaz VZV výhodou. Možno i na částečný úvazek. Břemena do 10 kg. Vhodné i pro OZP. Pevná pracovní doba 6 -14,30 hod. Kontakt:…
    • Před 1 měsícem
  • Skladník/ce - obalovač expedičních palet

    Career agency s.r.o.

    • Šumperk, Olomoucký
    • 23 000 - 26 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: telefonicky od 7-14.30 Po-Pá obalování expedičních palet - obsluha obal. stroje kompletace zboží řízení ručních paletových vozíků práce na 3 směny - jen …
    • Před 7 dny