Operátor/kontrolor výroby. Mzda 32 000 - 40 000

  • Česko
  • 33 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Popis pozice:Budete obsluhovat plně automatizovaný stroj, montovat a kontrolovat výrobky na svěřeném oddělení, balit již hotové výrobky a také budete komunikovat s ostatními odděleními.Profil kandidáta:
  • ochotu pracovat ve směnném provozu ( 8 hodinové nebo 12 hodinové směny )
  • čistý trestní rejstřík podmínkou
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost a ochota dále se vzdělávat
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • dobrý zrak ( brýle nevadí )
Nabízíme:
  • nástupní mzda + bonusy ( docházkový bonus a výkonnostní bonus )
  • příspěvek na dopravu 2 000,-
  • stravenky v hodnotě 180Kč/240Kč - dle směnnosti
  • půlroční bonusy
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • možnost profesního rozvoje
Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis.Těšíme se na Vás!NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu

JenPráce