malíř/malířka, údržbář/údržbářka

Psychiatricka nemocnice Horni Berkovice

  • Horní Beřkovice, Ústecký Litoměřice, Ústecký
  • 26 550 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Požadujeme: - minimálně SOU - vyučení v oboru malíř - natěrač - lakýrník - praxi minimálně 2 roky - prokazatelné zkušenosti Náplň práce: - kompletní malířské a natěračské práce - nátěry kovových a dřevěných konstrukcí, oken, dveří a nábytku dle potřeb nemocnice - rekonstrukční malby historických prostorů PNHoB - pomocné a dokončovací práce v provozu údržby Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě + osobní ohodnocení + příplatky dle ZP - hlavní pracovní poměr - možnost dalšího vzdělávání - zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, vitamínové doplňky, kulturní akce v areálu PNHoB, přčípsěvek na dětské tábory, 5 týdnů dovolené) Nástup ihned / případně dohodou. V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na e-mail: stella.hanikyrova@pnhberkovice.cz, případně nás kontaktujte na telefonu: 416 808 211-Bc.Hanikýřová

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Údržbář/údržbářka

    Mencl Guss

    • Roudnice nad Labem, Ústecký
    Náplň práce směnnost: třísměnný provoz, noční provoz. Náplň práce: - údržba strojů ve výrobě - opravy strojů v případě poruchy - práce ve výškách Požadujeme: dobrý zdravot…
    • Před 14 dny
  • Údržbář - pouze noční směna - náborový příspěvek 15.000 Kč

    LABE WOOD s.r.o.

    • Štětí, Ústecký
    • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
    O nás Pro posílení týmu noční údržby hledáme zručného člověka, který vždy hledá řešení, jak něco opravit a jak předejít tomu, aby se závada znovu objevila. Noční údržba nastupu…
    • Před 3 dny