Odborný/á referent/ka v oddělení hospodářských zvířat

Ministerstvo zemědělství

  • Praha
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
– Vedení správních řízení a zajištění odborného zpracování rozhodnutí v souladu se správním řádem při rozhodování o žádostech o náhradu nákladů a ztrát vzniklých v souvislosti s nebezpečnými nákazami podle veterinárního zákona.– Zajištění přípravy správních aktů, které ministerstvo vydává na základě odvolání proti správním rozhodnutím.– Vykonávání funkce zástupu v nepřítomnosti pracovníka/-ce sekretariátu Odboru živočišných komodit a ochrany zvířat MZe.V souvislosti s vykonávanými činnostmi provádění zpracování osobních údajů v souladu s právními a vnitřními předpisy v oblasti ochrany osobních údajů.Více info: https://eagri.cz/public/portal/mze/ministerstvo-zemedelstvi/volna-pracovni-mista/odborny-a-referent-ka-v-oddeleni-hospodarskych-zvirat

Agroprace

Podobné nabídky

  • Ošetřovatelé hospodářských zvířat

    SPV Pelhrimov, a.s.

    • Praha
    • 25 000 - 27 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Nabízíme: stabilní zaměstnání na HPP s možností ubytování, nástup možný ihned. Požadujeme: praxe v oboru vítána, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost. Kont…
    • Před 24 dny
  • Odborný referent / vrchní referent v Oddělení vyměřovacím II

    Generalni financni reditelstvi

    • Praha
    • 21 710 Kč za měsíc
    Služba zahrnuje zejména následující činnosti: kontrolu více druhů daní se zaměřením na daň z příjmů fyzických osob a daň z přidané hodnoty, − správu osobních správu osobních daňo…
    • Před 16 dny