IT Specialista - HO až 4 dny v týdnu

Grafton

  • Nýřany, Plzeňský
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: - možnost práce na home office
- sick day
- služební telefon i pro soukromé účely
- notebook
- příspěvek na penzijní připojištění
- školení zaměřené na rozvoj osobnosti i prohlubování znalostí a dovedností
- jazykové kurzy
Popis pozice: Máš zájem pracovat jako IT specialista a zajišťovat podporu uživatelům?Jako IT Specialista budeš:
- řešit různé uživatelské požadavky
- správa firemního SW a HW
- diagnostika a řešení různých záležitostí v oblasti HW a SW
- spolupracovat s externími poskytovateli IT služeb
- řešení problémů v oblasti sítí
- mapování procesů a návrhy pro zlepšeníPráce je možná na HO až 4 dny v týdnu. Některé dny bdueš také cestovat po pobočkách a řešit různorodé záležitosti v oblasti HW a SW.Pozice je vhodná také pro absolventy.
Požadavky: - min. SŠ vzdělání v IT oboru
- znalosti a postupy v IT podle ITIL 4
- praxe na obdobné pozici
- znalost německého jazyka na středně pokročilé úrovni - schopnost aktivního využití slovem i písmem
- znalost běžného office SW (MS Office, Azure, Active directory, Windows server 2016, aj.)
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- řidičský průkaz skupiny B

Dobraprace