Projektový manažer nákupu

BENTELER Business Services CZ s.r.o.

  • Třebíč, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Náplň:
" Identifikace, analýza a vyhodnocení zpracovávaných dat.
" Provádění a příprava analýz, výzkumů, statistik a prezentací
" Úzká spolupráce s kolegy z jiných oddělení.
" Podpora rozhodování prováděním a přípravou analýz, výzkumů, statistik a prezentací.
" Sbírejte, čistěte a analyzujte velké soubory dat související s výkonem automobilů, chováním zákazníků a tržními trendy.
" Provádějte ad-hoc analýzu na podporu obchodních iniciativ, jako je expanze trhu, vývoj produktů a cenové strategie.
" Sdělujte zjištění a doporučení klíčovým zainteresovaným stranám prostřednictvím působivých vizualizací, prezentací a zpráv.Požadavky:
" Vysokoškolské vzdělání v ekonomické nebo technické oblasti.
" Pokročilá znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2.
" Pokročilá znalost Excelu a Powerpointu.
" Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a smysl pro detail.
" Schopnost převést komplexní výsledky analýzy do smysluplných prezentací.
" Spolehlivost, flexibilita a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
" Orientace v analýze dat nebo zpracování reportů.
" Znalost německého jazyka je velkou výhodou.Zaměstnanecké výhody:
13. mzda, home office, 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky, jazykové vzdělávání, příspěvek za loajalitu

Práce u nás.cz