Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Šumperk

D.I.SEVEN

  • Šumperk, Olomoucký
  • 112,50 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 7 dny
Místo výkonu práce: Šumperk
Práci budete vykonávat v objektu výrobní společnosti v Šumperku.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Šumperk
Benefity
Vhodné pro starobní důchodce, Jedná se pouze o odpolední směny směny Po-Pá od 16:00 hod. a zkrácený úvazek 3,5 hod/den. V případě zájmu je možné domluvit začátek pracovní doby od 17. hod. Vhodné i pro maminky na MD., Přivydělejte si k důchodu, Motivační finanční ohodnocení
Kontakt
Radka Pokorná
Telefon: 728 585 530 (Po - Pá 8 - 16 hod.)
Email: radka.pokorna_c@dormerpramet.com
Směnnost:
  • jednosměnný provoz
Náplň práce
Náplň práce: úklid schodiště, kanceláří, toalet apod. Požadujeme spolehlivost a pečlivost.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, přátelský kolektiv
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, číslo účtu, občanský průkaz
Hodinová mzda: 112,5 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: DPP
Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Samostatnost
Vzdělání: základní

Flek.cz