Finanční controlling

Triangle Recruitment CZ

  • Plzeň, Plzeňský
  • 60 000 - 70 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
O násPro našeho úspěšného a stále se rozrůstajícího klienta se sídlem v Plzni, hledáme zkušené kandidáty na pozici controllingu.Náplň práce:
  • Výpočet a účtování dohadů, rezerv a alokací.
  • Příprava podkladů pro pravidelný reporting, roční rozpočet a statutární audit.
  • Analýzy zásob a rekonciliace účtů materiálové bilance.
  • Spolupráce na procesu inventarizace zásob.
  • Kontrola a úprava nastavení systému.
  • Řešení Ad Hoc požadavků.
  • Komunikace s centrálou společnosti v zahraničí.
  • Podpora vedení společnosti ve svěřené oblasti.
Co od Vás očekáváme:
  • Vysokoškolské vzdělání (alespoň bakalářský stupeň) v oboru financí.
  • 4 roky praxe v účetnictví nebo controllingu.
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka.
  • Praktické zkušenosti s prací s ERP systémy, ideálně Oracle, dobrá znalost Excelu.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Schopnost dodržovat termíny.
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, loajalita a ochota učit se novým věcem.
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Možnost podílet se na nových a zajímavých projektech.
  • Poznat dobrou partu lidí, která táhne za jeden provaz.
  • 25 dnů dovolené.
  • Zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod. /týdně.
  • Příspěvek na stravování ve výši 120 Kč na den.
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1 % ze mzdy, min. 300 Kč měsíčně.
  • Příspěvek 1000 Kč měsíčně na Pluxee kartu.
  • Příspěvek za doporučení nového zaměstnance.
  • Jazykovké kurzy.
  • Solidní mzda + bonus každý měsíc.
  • 13. mzda.
Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní školka
  • Parkoviště

JenPráce

Podobné nabídky

  • Hlavní účetní/ Controlling

    Stager Inovac Packaging s.r.o.

    • Plzeň, Plzeňský
    Co vás čeká: vedení účetnictví a koordinace činností v účtárně provádění pravidelných kontrol správnosti účetních dokladů a postupů účtování zpracovávání účetních dokladů sest…
    • Před 10 dny
  • Finanční účetní | Plzeň- město | ihned

    Grafton

    • Plzeň, Plzeňský
    • 35 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Nabídka: * Práci v příjemném a přátelském kolektivu 5 týdnů dovolené bonusový program Cafeteria příspěvek na Penzijní připojištění odměny v závislosti na hospodářském výsledku…
    • Před 13 dny