OBRÁBĚČ KOVŮ, SOUSTRUŽNÍK, FRÉZAŘ (středisko Dílenské opravy)

Dopravní podnik hl. m. Prahy

  • Praha
  • 36 000 - 40 900 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Vaším úkolem bude:
  • Soustružnické a frézařské práce
Co od Vás očekáváme:
  • Vzdělání: střední vzdělání s výučním listem - praxe výhodou
  • Obor vzdělání: strojírenství
Nabízíme:
  • Zajímavé finanční ohodnocení 221,30 - 228,30 Kč/hod. + 10 % výkonnostní odměny
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Příplatky dle Kolektivní smlouvy a dle Zákoníku práce
  • Výkonnostní odměny
  • Dlouhodobé výkonnostní odměny
Nabízíme benefity v celkové výši 64 000 Kč / rok:
  • Výrazně zlevněné zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky (Lítačka – roční kupón na MHD a „vlak PHA“)
  • Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 600 Kč/měsíc
  • 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy (tzv. sick days)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování formou stravenek nebo stravenkového paušálu v hodnotě 140 Kč
  • Poukázky FLEXIPASS ve výši 4 000 Kč/rok nebo příspěvku na doplňkové spoření nebo penzijní připojištění ve výši 5 000 Kč/rok
  • Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 8 000 Kč/rok
  • Pro vybrané profese pojištění odpovědnosti
  • Možnost dotovaného ubytování v ubytovně
  • Zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí
Upřesnění:
  • Pracoviště: Praha
  • Jednosměnný provoz
  • Nástup možný dohodou
Bližší informace:
  • V případě zájmu vyplňte prosím náš online formulář a přiložte svůj životopis v českém jazyce (viz tlačítko "odpovědět" níže) nebo volejte 800 220 020, kde rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Životopis lze také zaslat na adresu: Dopravní podnik hlavního města Prahy, oddělení Výběr a nábor zaměstnanců, Sokolovská 217/42, 190 22 Praha 9.