Provozní vedoucí úklidu

BLANKYT PLUS spol. s r.o.

  • Valašské Meziříčí, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nástup možný ihned. Místo výkonu práce Valašské Meziříčí a okolí.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Provozní a administrativní zodpovědnost za úklidové služby u vybraných zákazníků
- Kontrola úklidových služeb u svěřených zakázek
- Vedení týmu pracovníků
- Jednání se zástupci zákazníků
- Koordinace náboru nových zaměstnanců a zástupy za pracovníky
- Zajištění zásobování úklidovými prostředky a pomůckami (rozvoz)
- Administrativní práce spojená s provozem (docházky, podklady pro mzdy, dodací listy atd)
- Kontroly dodržování smluvních harmonogramů a četností
POŽADUJEME:
- ŘP sk. B - podmínkou
- Pečlivost a samostatnost
- Uživatelskou práci na PC, znalost Helios výhodou
- Schopnost samostatně si organizovat práci
- Zkušenosti s vedením týmu lidí
- Zkušenosti se skladovým hospodářstvím výhodou
- Časová flexibilita a schopnost jednat samostatně
- Znalosti v profesionálním úklidu výhodou
NABÍZÍME:
- motivační finanční bonusy
- možnost částečné práce na home office
- pravidelný systém školení a vzdělávání
- volitelné firemní benefity
- skvělou kávu v naší kanceláři
- předpokládaný termín nástupu: ihned / dohodou
PRVNÍ KONTAKT: emailem na adresu personalni@blankyt.cz, telefonicky na čísle 778 060 018.

Práce u nás.cz