Chovatelé a ošetřovatelé skotu, KOZ a ovcí

Lovcicka zemedelska a.s.

  • Lovčice, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Náplň práce: kontrola a příprava krmiva a vody, značkování zvířat, vyvádění na pastvu aj.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Chovatelé a ošetřovatelé skotu, KOZ a ovcí

    • 22 200 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: kontrola a příprava krmiva a vody, značkování zvířat, vyvádění na pastvu aj. - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky Podobné nabíd…
  • CHOVATELÉ A OŠETŘOVATELÉ SKOTU, KOZ A OVCÍ

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    Obsah inzerátu: Náplň práce: kontrola a příprava krmiva a vody, značkování zvířat, vyvádění na pastvu aj. - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky…
    • Před 17 dny
  • Ošetřovatelé hospodářských zvířat

    SPV Pelhrimov a.s.

    • Milotice, Jihomoravský
    Pracoviště: Dubňanská 592, 695 05 Milotice. Nabízíme: hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned. Požadujeme: vzdělání příslušného směru není podmínkou, praxe v oboru vítána, samost…
    • Před 2 měsíci