Pomocná síla do kuchyně

KIRPA s.r.o.

  • Středočeský kraj
  • 19 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Obsah inzerátu:Požadujeme: hygienické návyky, zdravotní způsobilost, flexibilitu. Nabízíme: stravování, školení dle profesí, pitný režim, pravidelný plat. Telefonický kontakt viz výše: Po - Pá - 8:00 - 11:00 hod. E-mailový kontakt viz výše.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Pomocná síla do kuchyně

    GiveMeFive s.r.o.

    • Rudná, Středočeský
    • 25 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce -první kontakt se zaměstnavatelem: p.Kučera,123prace@centrum.cz -přijmeme šikovnou/šikovného pomocníka/ci do kuchyně. Příprava k pokrmům, úklid, pomocné práce.Pro zí…
    • Před 25 dny

    NEW ART CONSULTING s.r.o.

    • Lhota, Zlínský
    • Příbram, Středočeský
    • 18 900 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Pozice: pomocná síla do kuchyně OC Nástup možný ihned. Mzda: 18 900,- Kč Kontakt: Kordule Lukáš Ing., tel.: 326 533 888, e-mail: kordule@panstvi.cz Místo výkonu p…
    • Před 1 měsícem

    Zarizeni sluzeb pro Ministerstvo vnitra

    • Kamýk nad Vltavou, Středočeský
    • 26 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pozice: Pomocná síla do kuchyně Kontakt: Novotná Eva, tel.: 605 205 435, e-mail: e.novotna@zsmv.cz První kontakt osobně, e-mailem, telefonicky. Směny jsou plánován…
    • Před 18 dny