Vedoucí optiky

DR. OPTIK s.r.o.

  • Poděbrady, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadujeme:
- odborné vzdělání nebo praxi v oboru
- pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost
- chuť učit se novým věcem
- profesionální přístup k zákazníkůmNabízíme:
- práci v dynamické společnosti
- samostatnou práci pod vedením zkušeného optometristy
- stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 210 Kč
- práci na hlavní pracovní poměr
- pravidelné dvoudenní školení dvakrát do roka placené zaměstnavatelem plus průběžné zaškolování během roku
- nástup možný ihned
- náborový příspěvek 50 000 Kč
- nástupní plat 33 000 Kč plus bonusové odměny dle obratu

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Vedoucí optiky

    DR. OPTIK s.r.o.

    • Poděbrady, Středočeský
    • 33 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - odborné vzdělání nebo praxi v oboru - pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost - chuť učit se novým věcem - profesionální přís…
    • Před 10 hodinami
  • Vedoucí optiky

    DR. OPTIK s.r.o.

    • Poděbrady, Středočeský
    Požadujeme: - odborné vzdělání nebo praxi v oboru - pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost - chuť učit se novým věcem - profesionální přístup k zákazník…
    • Před 10 hodinami
  • VEDOUCÍ OPTIKY

    DR. OPTIK s.r.o.

    • Poděbrady, Středočeský
    • Nymburk, Středočeský
    • 33 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Požadujeme: - odborné vzdělání nebo praxi v oboru - pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost - chuť učit se novým věcem - profesionální přís…
    • Před 1 měsícem