Realitní makléř/ka, asistent/ka prodeje - Jičín

M & M reality holding a. s.

  • Jičín, Královéhradecký
  • 40 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
O firmě M&M reality holding a.s. je největší a nejúspěšnější českou realitní agenturou. A dva roky za sebou taky tou nejdůvěryhodnější. Ročně prodáme přes 30 000 nemovitostí a 99,8 % našich klientů je s námi spokojených.
A protože nám nestačí být jen realitkou, věnujeme se kromě zprostředkování prodeje nemovitostí i developerské a investiční činnosti.Popis pracovní nabídky Pokud vyhledáváte pohodový kolektiv, u nás máte možnost se realizovat. Denně se potkávat se zajímavými lidmi a přinášet jim řešení pro naplnění jejich představ o bydlení.
Být našim klientům rádcem a oporou při prodeji a pronájmu nemovitostí.Požadujeme
  • Časovou flexibilitu
  • Obchodního ducha
  • Komunikativnost
  • Chuť se vzdělávat a pracovat na svém rozvoji
  • Řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme Zajímavou práci s možností rozhodování o vlastním čase a výplatě.
Propracovaný školící systém.
Práce s jedinečným systémem
Různorodá práce
Karierní postup.
Práce v kolektivu s rodinnou atmosférou.
Databáze klientů.
Firemní dovolené, kongresy a další zajímavé akce.Vhodné pro Absolventy.Práce z domova Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.Máte zájem o nabídku Realitní makléř/ka, asistent/ka prodeje - Jičín?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kristýna Sinaj z M & M reality holding a. s.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Samostatný specialista / specialistka prodeje

    JSP, s.r.o.

    • Jičín, Královéhradecký
    • 30 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Vzdělání technického zaměření (elektrotechnického nebo strojního zaměření výhodou) Práce na PC…
    • Před 23 dny
  • Specialista prodeje energií od ČEZ, Jičín

    • Jičín, Královéhradecký
    Jestliže se vám zobrazila tato stránka, bude to tím, že byla z vaší IP adresy vytvářena nadměrná zátěž našeho serveru. Pakliže chcete přístup na server opět povolit, opište kód z …
    • Před 7 dny
  • Specialista podpory prodeje s angličtinou, možnost HO

    Index Nosluš

    • Jičín, Královéhradecký
    Náplň práce: Baví tě komunikace se zákazníky a mluvíš aktivně anglicky? Chtěl/a bys pracovat ve firmě s rodinnou atmosférou, která staví na dobrých vztazích, férovém přístupu a sv…
    • Před 2 dny