Nastartujte svou kariéru v elektru | Příležitost pro absolventy

Talentica

  • Královéhradecký kraj
  • 45 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Jsme přední dodavatelé v oblasti ocelářství a hledáme kvalifikovaného jednotlivce, který se zabývá elektrotechnikou a má zkušenosti s PLC programováním, elektrokonstrukcí a elektroprojektováním. Pokud jste schopni přinést své znalosti a dovednosti do našeho týmu a přispět k našemu úspěchu, připojte se k nám a pomozte nám tvořit inovativní a efektivní řešení pro naše klienty!Na co se můžete těšit?
  • Práce na zajímavých projektech
  • Možnost home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu a další benefity
Co Vás čeká?
  • Navrhování elektrických schémat a výkresů pro naše zařízení
  • Programování a ladění PLC a HMI
  • Testování a optimalizace programů pro zajištění efektivního a spolehlivého provozu
  • Aktivní komunikace v rámci týmu, spolupráce s dalšími odděleními a vedením projektů
Co byste měl/a splňovat?
  • SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru
  • Zkušenost s PLC programováním a také zkušenost s kreslením nejlépe v Eplanu, ale může být i AutoCAD
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Ochota cestovat
Informace o pozici
  • 45 000 - 55 000 Kč
Královéhradecký krajObory: Technologie & Zlepšování procesů, Výroba, Elektrotechnika a ElektronikaSpecializace: PLC Programmer, Electrical Designer, Electrical Engineering

Talentica