Úklid pro OZP ZZS Krnov, 113 Kč/h., stravenky, zkrácený úvazek, volné víkendy, náborák 10 200 Kč, dopravné

Forcorp

  • Krnov, Moravskoslezský
  • 113,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP hledá pracovníky úklidu OZP.
Pracoviště: Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje Krnov, Čsl. armády 786/99, 794 01 Krnov
Náplň práce:
  • Pravidelný úklid místností ručním nebo strojovým způsobem
  • Vysávání koberců
  • Stírání podlah
  • Vynesení košů
  • Otření prachu a omaků na nábytku
  • Úklid sociální zařízení a společných prostor
Nabízíme:
  • HPP
  • Počet míst: 1
  • Doba úklidu: Po-pá: 8:00-12:00 hod.
  • Pracovní úvazek: zkrácený - 4hod/den.
  • Mzda: 112,50 Kč/hod.
  • Nástup ihned
Benefity:
  • Náborový příspěvek za přivedení pracovníka s OZP - 10.200 Kč
  • Stravenky
  • Proplácení vstupní lékařské prohlídky
  • Dopravné
Požadujeme:
  • Spolehlivost
  • Výpis z Rejstříku trestů
  • Chráněné pracovní místo pro OZP (osoba zdravotně znevýhodněná, invalidní důchodce)
Nechodit na pracoviště, kontakt pouze telefonicky!
Volejte nebo pište o podrobnější informace:
723 612 506, 800 99 11 88, prace@forcorp.cz

Práce u nás.cz