Skladník skladu Pematex Ústí nad Labem (m)

Pematex s.r.o.

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • 28 000 - 30 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
  • Snadno podejte žádost
Skladník skladu Pematex Ústí nad Labem (m)O násNaše společnost se zabývá prodejem spojovacího materiálu a kotvící techniky. Na českém trhu působíme již od roku 1995. Od té doby zaujímáme vedoucí postavení na trhu v oblasti západních Čech a nabízíme našim zákazníkům nejen samotný prodej materiálu, ale i poradenství a konzultace.Základní údaje Title: Skladník skladu Pematex Ústí nad Labem (m)
Místo působení: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum: 25.03.2024PopisVe společnosti Pematex s.r.o. se zabýváme prodejem spojovacího materiálu, nářadí a kotvící techniky. Na českém trhu působíme již od roku 1995. Od té doby zaujímáme vedoucí postavení na trhu v oblasti ČR a nabízíme našim zákazníkům nejen samotný prodej materiálu, ale i poradenství a konzultace.
  • Protože víme, že vše je o lidech, hledáme schopného a empatického člověka na pozici „Skladník centrálního skladu Ústí nad Labem“
  • Chcete i Vy v rámci své práce pomáhat rozvíjet naši společnost? Baví Vás skladové hospodářství?? Ozvěte se nám!
Co vás čeká:
  • provádět denní výdej a příjem zboží
  • zajišťovat administrativní evidenci ve skladovém systému
  • péče o velkoobchodní sklad a jeho stav
Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:
  • chuť učit se novým věcem
  • komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • vše ostatní se u nás naučíte
  • pozice je vhodná pouze pro muže, zvedáním a přenášení spojovacího materiálu
Co vám můžeme nabídnout:
  • mzda 28 - 30 000,- Kč
  • stravenky
  • po prvním roce 25 dní dovolené
  • výhoda menšího kolektivu
  • stabilní zázemí zavedené firmy
Místo výkonu práce: Pematex s.r.o., Tovární 3416/42a, 400 01 Ústí nad LabemNástup ihned!BenefityDovolená navíc
Podpora vašich zajímavých nápadů
Pracovni' oděv
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

ameba