OPERÁTOR OBRÁBĚNÍ WIC (G)

Komfort agentura práce

  • Karviná, Moravskoslezský
  • 27 100 - 30 100 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
  • Snadno podejte žádost
Pro našeho významného klienta v Karviné zabývajícího se výrobou hydraulických hadic hledáme zaměstnance do výroby pro oblast obrábění=machining.
Náplň práce:
  • obsluha automatických obráběcích strojů- soustruhů
  • seřizování, nastavování parametrů, výměna nástrojů
  • pravidelné měření hotových výrobků dle výrobní specifikace
  • vyplňování výrobní dokumentace
  • vizuální a další kontroly výrobků
Požadujeme
  • ochotu pracovat a učit se novým věcem
  • manuální zručnost
  • přesnost a preciznost
  • čtení v technických výkresech
  • znalost používání posuvných měřítek, kalibrů, mikrometrů a dalších měřících pomůcek
  • 100% zdravotní způsobilost
  • 100% docházku
Nabízíme
  • Kvartální odměny MIP (vypláceny v dubnu, červenci, říjnu a lednu)
  • Dotovaná strava v závodní jídelně
  • Sobotní přesčasová práce + 50%
  • Zákonné příplatky za směnnost
  • Doprava do zaměstnání formou MHD ZDARMA

InWork