Key Account Manager s RJ a dalšími jazyky

mBlue

  • Praha
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Pro mladou a dynamicky se rozvíjející společnost, která se již 12 let specializuje na výrobu a prodej unikátních, revolučních pražičů kávy a kakaa, hledáme Key Account Managera se znalostí více jazyků.
Jste výřeční, energičtí, zdravě ambiciózní, vnímaví a máte obchodního ducha, chutná Vám káva a nebojíte se mluvit cizími jazyky, pak hledáme právě vás!ak bude vypadat Váš pracovní den?
Máme pro vás připravené horké leady z celého světa ze strany B2B zákazníků
Budete uzavírat obchody s restauracemi, e-shopy i gastrosvětem
Budete používat jazyky, které znáte
Využijete naplno své obchodní dovednosti a schopnost rozpoznat zákazníkovy potřeby
Co budete k práci potřebovat?
zkušenosti v oboru (1-3 roky v prodeji).
ambice, vynalézavost, kritické myšlení a schopnost řešit problémy,
ochotu tvrdě pracovat a dobře vydělávat
vysoké vyjednávací schopnosti, výstižný projev a bohatá slovní zásoba
zvýšenou míru empatie
z jazyků vítáme: angličtinu a další jazyk (francouzština, španělština, italština, arabština či jiné), ruština i čeština jsou vítány
Co můžeme nabídnout my vám?
Mladá, rychle se rozvíjející společnost (průměrný věk v naší společnosti je 27 let)
Rychlý kariérní růst - mnoho příležitostí k osobnímu rozvoji 3.
Odměňování vyšší než na trhu pro všechny pozice – fix a bonusy (realizované obchody již od 2. měsíce!)
Flexibilní pracovní doba
Možnost Home Office
Možnost výběru ze dvou kanceláří - stylový showroom s bezplatnou speciální kávou na Praze 10 nebo útulnou kancelář v centru Prahy 6.
Mezinárodní působení - pracujeme s klienty z celého světa
Možnost účastnit se výstav sponzorovaných společností. V roce 2023 jsme
navštívil: Dubaj, Amsterdam, Atény, Soul
Dynamická práce - nikdy nebudete na svém pracovišti nudit
Otevřený a chápavý nadřízený - pro nás jste
nejen číslo na papíře, ale člověk s vlastními potřebami a požadavky.
Možnost vychutnat si skvělou kávu praženou vlastními silami 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, se slevami pro zaměstnance.
Placené školení s lídry v oboru.
Pravidelné firemní akce podle plnění plánu: lyžařské výlety, výlety, večeře a další.Voní Vám tahle nabídka? Jako právě upražená káva, že? Volejte, či zašlete Váš životopis.

Dobraprace