správce objektu

Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje

  • Domažlice, Plzeňský
  • 184,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Obsah inzerátu:Náplň práce o kontrola stavu objektu rekreačního zařízení a drobná údržba objektu, o obsluha tepelného zdroje, o údržba přilehlé zahrady (např. sekání trávy, hrabání listí, údržba keřů a stromů), o předávání pokojů rekreantům při zahájení rekreace, o přebírání a kontrola stavu pokojů při ukončení rekreace, o evidence a příjem ubytovacích a rekreačních poplatků a jejich odvádění na obecní úřad (hmotná odpovědnost za vybranou hotovost), o evidence zápůjček sportovního vybavení, kontrola stavu tohoto vybavení, o příprava prádla pro odvoz prádelnou a zpětné převzetí ve stanovených intervalech, o vynášení tříděného odpadu z vyhrazených nádob z objektu do příslušných kontejnerů v areálu objektu, o vedení evidence odpracované doby za kalendářní měsíc, o hlášení vzniku škod na majetku v okamžiku jejich zjištění, o hlášení pracovních úrazů, ke kterým došlo v souvislosti s plněním pracovních povinností, bezprostředně po jejich vzniku, o účastnit se školení obsluhy zařízení. Platové podmínky a další benefity Nárok na dovolenou dle § 213 odst. 3 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Požadujeme Trestní bezúhonnost doloženou výpisem z Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce), manuální zručnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost. Výhodou Zkušenosti z ubytovacího zařízení, místní znalost. Další informace Prohlídka objektu možná po předchozí domluvě s kontaktní osobou. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis včetně e-mailové adresy pro účely vyrozumění a motivační dopis na kontaktní email, do předmětu uveďte "správce objektu RZ Babylon". E-mailový nebo telefonický (pracovní dny 8:00 -14:00 hod.) kontakt.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Správci objektů

    Poleshchuk & Synove a.s.

    • Domažlice, Plzeňský
    Náplň práce: Správa objektů, komplexní starostlivost o chod objektu, evidence zásob, úklidu a oprav, zajišťování oprav.…
    • Před 2 měsíci
  • Přípravář/ka masa v Domažlicích - vhodné pro kuchaře/ky

    Novák maso-uzeniny

    • Domažlice, Plzeňský
    Do prodejny v Domažlicích přijmeme PŘÍRAVÁŘE / PŘÍPRAVÁŘKU MASA (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu) Nabízíme: Práci ve stabilní české společnosti Na prodejně bez řezn…
    • Před 30 dny
  • Řezník v Domažlicích

    Novák maso-uzeniny

    • Domažlice, Plzeňský
    • 30 000 - 32 000 Kč za měsíc
    O nás NOVÁK maso - uzeniny je tradiční české řeznictví s 25 letou tradicí. Zakládáme si na čerstvém a kvalitním sortimentu. Víme, že vše začíná právě na prodejně. Dáváme šanci vš…
    • Před 1 měsícem