
Manažer produktů - Služby pro energetické technologie a řešení
- Praha České Budějovice, Jihočeský
- Trvalý pracovní poměr
- Plný úvazek
- Budete identifikovat příležitosti pro nové servisní a post-sales služby (např. roční kontrolu FVE, servisní balíčky, monitoring výkonu, smart notifikace).
- Převezmete odpovědnost za řízení portfolia produktů nad energetickými zařízeními a roadmapy implementace těchto produktů.
- Postaráte se o realizaci nového produktu včetně definice zákaznické cesty.
- Budete navrhovat rozvoj produktů a služeb pro domácnosti i malé firmy.
- Můžete se těšit na spolupráci s technickým oddělením Energetických zařízení, IT, zákaznickou péčí a obchodem.
- Součástí vaší práce bude zavádět služby do provozu - od konceptu přes MVP až po škálování a dlouhodobý rozvoj dle potřeb zákazníků.
- Nemine vás vyhodnocování výkonu služeb, práce s daty o využití, spokojenosti a retence zákazníků a zlepšování služeb a nabídky (aktivní dohled nad celou zákaznickou cestou poskytnutí produktu).
- Těšíme se, že budete aktivně přicházet s novými myšlenkami a nápady a zároveň je dokážete představit, obhájit a nadchnout pro ně ostatní.
- máte zkušenosti s vývojem služeb, ideálně v oblasti servisu nebo post-sales podpory
- dokážete převést zákaznické potřeby do konkrétních produktových řešení
- máte zkušenost s koordinací IT vývoje a integrací služeb do systémů (CRM, portály, monitoring)
- k práci přistupujete proaktivně a jste schopen/a se samořídit
- anglický jazyk ovládáte alespoň na úrovni B2 jak v psané, tak i mluvené formě
- jste týmový hráč, který je schopen propojovat lidi napříč útvary pro dosažení výsledku
- schopnost a otevřenost učit se novým věcem je vám vlastní
- mezi vaše silné stránky patří analytické myšlení a znalost analytických metod a nástrojů
- je pro vás přirozené přemýšlet na různých úrovních, od vysoké koncepční úrovně po nejnižší detaily
- rozumíte potřebám a očekáváním více zúčastněných stran a dokáže je srozumitelně popsat a zformulovat do zadání
- ovládáte práci v MS Excelu a ostatních MS Office produktech, aktivní využívání nástrojů AI je velkým benefitem
- jste pyšný/á na své komunikační dovednosti včetně empatie a schopnosti naslouchat
- máte vysokoškolské vzdělání
- se orientujete v technologiích jako FVE, tepelná čerpadla, wallboxy
- přemýšlíte o hodnotě pro zákazníka - prozákaznický přístup vám není cizí
- aktivně hledáte zlepšení a inovace v oblasti provozu energetických technologií
- jste schopný/á sladit obchodní cíle, technické možnosti a provozní realitu
- máte zkušenosti s design thinking projekty a prací s výstupy zákaznického výzkumu
- vám data a jejich analýza není cizí
- máte zájem o dlouhodobý rozvoj zákaznické péče a moderní energetiku
- jste vytrvalý/á a nenecháte se jednoduše odradit
- rád/a hledáte optimální řešení pro všechny cílové skupiny a dokončujete projekty
- Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.
- 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
- Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.
- Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.
- Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.
- Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.
- Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.
Kde budete pracovat: Hybridní modelZaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Štěpánka Bartoňová, tel. +420 703 467 657.Ve společnosti E.ON si zakládáme na férových podmínkách, příjemném pracovním prostředí, respektu a důvěře.Jsme E.ON. Dodáváme elektřinu a plyn přibližně 1,5 milionu zákazníků a jsme jedním z největších dodavatelů v Česku. Kromě energií nabízíme chytrá a úsporná řešení, jako jsou fotovoltaika, tepelná technika nebo elektromobilita. V jižních Čechách, na jižní Moravě a na Vysočině provozujeme vlastní distribuční soustavu elektřiny, v Jihočeském kraji se staráme i o distribuci plynu.Navštivte nás zde